Kamionë të Luftës

Kamionë të Luftës

Askush nuk e di me siguri se kur u krijua Tug e lojës Luftës, por të gjithë me të vërtetë gëzon duke luajtur atë litar tërhequr lojë. Në ditët e sotme ka shumë 2 Lojtari Tug of War themed games, por vetëm kamionë e Luftës konsistojnë tërheq intensive dhe funksion me shpejtësi të lartë adrenalin rush! Konkurrojnë kundër një nga miqtë tuaj, or test your strength against the cpu player, on a simple and quite challenging game of pulling the rope. Lojtar 1: A to drive, Lojtar 2: Right Arrow key to drive. M to mute the sound, P to pause the game and Esc to quite to main menu.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.