Boss Final

Boss Final

Jepet me vetëm një jetojnë dhe të aftë për të shoqërohet me revole shokët tuaj, kjo 2 lojtarë të shtënat lojë ju vë në sfidën fundit të mishit dhe të përpiqen për të mposhtur shefi i fundit! Ia plas në këtë lojë veprim fast-paced, ku forca e gravitetit është aleati juaj më i afërt, dhe qëllimi juaj i vetëm është që të shkatërrojë shefi i fundit. Shoot without interruptions as you struggle to destroy the incoming time bomb and jump to avoid the solid obstacles. Have fun! Lojtar 1: A to jump and S to shoot, Lojtar 2: Up Arrow key to jump and Right Arrow key to shoot. P për pauzë të lojës.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.