Tank Wars Arena

Tank Wars Arena

Shtrëngoj veten shoferët të rezervuar dhe të bëhen gati për të udhëtuar prapa në kohë në epokën shtënat e lojrave klasike tankeve!! Face kundër vetëm armiqve tuaj, ose telefononi mikut tuaj më të mirë për të gëzojnë duke luajtur 2 Mënyra lojtarët lojë, marr nivelin e dëshiruar të vështirë, të marrë brenda tanket ushtarake dhe nxitojnë drejt fitores! In this new shooting game there can be only one side as winner. Do your best to become a winner, otherwise suffer the consequences of losing the war! Lojtar 1: WASD keys, H key to shoot. Lojtar 2: Keyselësat me shigjeta, L key to shoot. P to pause.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.