Super Gunners

Super Gunners

Grab armë tuaj dhe ia plas në këtë lojë veprim fast-paced, ku ju do të xhiruar droids dhe tanket vetëm për të pastruar rrugën drejt famë dhe lavdi. A keni atë që duhet të jetë një nga 2 Gunners Darka? Ju duhet të përpiqen për të gjetur se! Good luck eliminuar qindra e armiqve, collecting bunch of floating coins and pursuing your dreams for making the best highscore of your life! Lojtar 1: ASD to move, kërcim dhe kërcim të dyfishtë. Lojtar 2: Arrow keys to move, kërcim dhe kërcim të dyfishtë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.