Dash Super

Dash Super

Ne jemi të kënaqur që të ju paraqesim Dash Super, i ri 2 lojtarët lojë ku diamant tuaj të mbledhur aftësitë do të testohen. Hidhen nga platforma në platformë, si ju të mbledhë diamante dhe për të shmangur bomba në rënie. Çdoherë kur një yll i artë shfaqet në ekran, immediately try to collecting so you could obtain a super bonus that will either surround you in anti-bomb barrier, grant you magnetic abilities to attract all gems on screen, triggering a diamond rain or even exploding all bombs on screen. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë, Lojtar 2: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. P për pauzë të lojës.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.