Snake Fight Arena

Snake Fight Arena

Për të gjithë ata që me të vërtetë gëzuar duke luajtur si gjarpërinjtë dhe të hahet të gjitha llojet e frutave, mirë, kjo 2 lojtarët lojë është përmirësuar super dhe stil version i që të gjithë! Mirë se vini në Snake Fight Arena lojë! Pick mënyrën tuaj duke luajtur dhe duke filluar të hahet armiqtë tuaj, devouring fruta të tërë, mbledhur powerups dhe të kesh shumë të mbijetuar fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur, Lojtar 2: Arrow keys to move. P për pauzë të lojës.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.