Clone Shameless 2

Clone Shameless 2

Pick heronj dhe të shkatërrojë botën e përfytyruar në këtë madhe 2 lojtar 8 bit klon paturpshëm. Gameplay çmendur. Graphics lëmuar oldschool. Mizëri e armiqve dhe ton e shpërblimet. Upgrade heronj tuaj. Ju do të duhet vetëm miun tuaj dhe tastierës për të luajtur këtë lojë.
Kontrollet: Mouse për të lëvizur lojtar 1 hero. WASD ose Shigjeta për të kontrolluar lojtar 2 hero. Hapësirë ​​për të aktivizuar pushtet i fundit. P ose ESC për pauzë lojë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.