Autobusin e shkollës Stunts 3D

Autobusin e shkollës Stunts 3D

Bit e lojë ju sjell Biznes stunts 3D! Pikërisht një autobus i saj shkollë që ju gonna të përzënë në anën tjetër. Bëni Front dhe Back flips me këtë autobus dhe të fitoni pikë ekstra! Sigurohuni që ju nuk e rrëzimit me rakitizmi sepse fëmijët ende nevojë për të marrë të ruajtur në anën tjetër! Are you the best Bus Stunt driver there is? Use the arrow keys to drive.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.