Run me to

Run me to

Shkoj në mes të ekranit ku një ndjenjat magjike ftohtë, formë si mbi-sized filxhan akullore, pret pushtuesi trimi! A mund të merret me konkurrencën si ju merrni akullore dhe Run Me It, ikin të gjithë që përpiqet për të kërkuar atë. Featuring katër faza të ndryshme në të cilat ju mund të luajë si amator, kontrabandist i përparuar apo pro, deri në katër vrapues ndryshme për të luajtur me të dhe një krem ​​super e shijshme akull që shpërblen përpjekjet tuaja. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur, kërcim dhe kërcim të dyfishtë. Lojtar 2: Arrow keys to move, kërcim dhe kërcim të dyfishtë. P për pauzë të lojës, R për të rifilluar fazën e tanishme.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.