Racing Qyteti 3D

Racing Qyteti 3D

Merrni në qytet me aftësitë tuaja çmendur gara. Racing Qyteti 3D vërtetë teste gara tuaj dhe domethënie aftësitë rreth këto këngë në mes të qytetit. A mund të vendosni në krye 3 dhe të fitojnë para të mëdha për të zhbllokuar makina të reja? Çdo makinë ka stats më të mira se më parë duke lejuar ju që të shkatërrojë Racers të tjera si ju përparim. Do you have crazy racing skills to beat the other racers? No matter where you place in the race. You will earn money but the higher the better.
How many cars can you unlock? You will really notice the speed increase on the top cars. Only problem is can you turn in time for the speed? Well get racing, earning money and unlocking cars to see! Arrow keys to drive.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.