Ninja Panda Arena

Ninja Panda Arena

Dy pandas super vdekjeprurëse dhe hiper ninja shpejtë kanë shpallur luftë mbi të gjitha vjedhësve fruta atje! E vendosur në botë retro-themed, Qëllimi në Ninja Panda Arena është për të eleminuar të gjithë armiqtë që ju të mbledhë sa më shumë fruta të jetë e mundur. Hidhen nga platforma në platformë dhe të përpiqet të mos bien në ato vrima pafund, or to be surprise-attacked by an enemy that have already fallen in there. Featuring many stages, 2 players mode, funky enemies and endless supply of shurkines, among the other things. Have fun! Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen, Lojtar 2: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë. The shurikens are thrown automatic, P to pause the current game.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.