Përbindësh ha ushqim

Përbindësh ha ushqim

Ndërkohë në Monsterland, një grup i disa monsters uritur janë të konkurrojnë me njëri-tjetrin në një lojë të hahet ushqim të shpejtë, ku përbindësh më të shpejtë mund të jetë kampion ardhshme hahet. Përbindësh të prekë ushqim ofron një zbutës 2 gameplay lojtar ku dy monsters bukur të ngarkuar në një ngjarje banketi të hahet shalqi, vishnje, mollë dhe banane edhe më të freskëta që jeton në xhungël! Call your friend, grab the keyboard and start eating all kinds of tasty foods, and avoiding rotten or frozen stuff. Lojtar 1: A to eat, Lojtar 2: Left Arrow key to eat.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.