Mine Hero

Mine Hero

Jeni Mine Hero? Apo ju jeni vetëm një hero i rastësishëm që preferon për të hedhur në mina? Ky xhirim i zbukuruar i Bubble Bobble lojë popullore, është mbi të gjitha të shtënat disa flluska me ngjyra të ndezura që lehtë mund të kapur minierat e rrezikshme për disa sekonda, fituar të pasur shans të hidhen në dhe ndez ato pa humbur jetën tuaj. Mundohuni të mbledhur zemrat shëndetësore të mbushëse HP tuaj dhe të japin më të mirë tuaj për të pop si shumë miniera të jetë e mundur. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë, Lojtar 2: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. M për të heshtur të shëndoshë dhe Esc për të lënë të lojës tanishme.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.