Mighty Kulla

Mighty Kulla

Këtu vjen i fundit kullë ngjitje sfidë për të gjithë tifozët e 2 lojëra lojtar! Challenge mikut tuaj më të mirë në një në një kërcim platformë, mur rrëshqitje dhe turne kullë ngjitje. Zotëruar aftësitë tuaja hedhur dhe ngjitje të mirë fat në Kullën Mighty! Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.