Alte piknik

Alte piknik

Menduar të jetë me gëzof dhe të konsumuar nga zjarri, këto dy Marshmallows ishin me fat të mjaftueshme për të ikin alte piknik, por jo mjaft i zgjuar për të shmangur rreziqet dhe puzzles që jeton në xhungël afër ka për të ofruar. Call një mikut tuaj për të luajtur këtë kooperativë 2 aventurë lojtar ku të dy marshmallows duhet për të arritur nga dalja. Collecting some stars will boost your score, but displacing rocks and even lifting the younger marshmallow, are crucial things for completing this spectacular journey. Stay fluffy and have fun! Young Marshmallow: WASD për të lëvizur, jump and push buttons. Old Marshmallow: Arrow keys to move, jump and push buttons, Space bar to lift and drop items.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.