Knock Out Kujtimet

Knock Out Kujtimet

Një lojë e vjetër e shkollës rrumbullakët beat'em ku një hije luftëtar qëndron te tërë luftëtarët. Përballen me kundërshtarin tuaj, e cila mund të jetë ose CPU kampion artit ushtarak apo një mikut tuaj më të afërt, në një ndeshje një-në-një, ku luftëtarë vetëm e vërtetë e artit ushtarak mund të mbijetojnë! Featuring sulmet shpejtë, listë të madhe të combos dhe sulme të fuqishme të artit luftarak, the fighter who will is able to achieve perfect kicks against his opponent, will be praised as winner and as real champ of Knock Out Memories, the ultimate 2 player fighting game. Lojtar 1: Arrow keys to Move. J,N,M keys to attack. Lojtar 2: WASD për të lëvizur. Y,G,H keys to attack.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.