Firefox dhe Icefox

Firefox dhe Icefox

Frymëzuar kryesisht nga të ftohtë e lojrave seri të njohur si FireBoy dhe WaterGirl, këtu vjen një xhirim epike që është paraqitur si Firefox dhe Icefox! Në këtë të ri 2 lojtarët aventurë lojë, puna juaj është që të udhëzojë dhelprat magjike përmes një udhëtim të mbushur me rreziqe, karo, pengesa, pushers, butonat dhe shumë më tepër! Luaj vetëm dhe të sfiduar aftësitë tuaja multitasking, or call a friend and have fun together completing the entire game with top scores. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë. Lojtar 2: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. P to pause.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.