Emilys Makeover

Emilys Makeover

Nëse e doni lojëra Dressup dhe duke e bërë popullin gjatë atëherë ju jeni të sigurt në një trajtojnë me Emilys Makeover. Zgjidhni nga një gamë të gjerë të rrobave, Fytyrat, Ngjyrat për të bërë vajzë e përkryer. Veshje e saj me saktësi se si ju pëlqen dhe të bëni vetë mikut tuaj mahnitëse. Ju nuk mund të ndryshojë çdo gjë në lidhje me miqtë tuaj në jetën e vërtetë. But you can in the game world. So what are you waiting for? Go give her a makeover! Use mouse to Dress Up.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.