Bërë orë Parking

Bërë orë Parking

Le të prezantuar një të ri 2 lojtarë të lojës, kur është fjala për ngarje makina dhe parkimin e tyre mbi vendin e duhur. Featuring 12 super dashuroj, Misionet futuristic dhe mjaft sfiduese parkimi, Objektivi i këtij 2 lojtarët lojë parkimi është që të përzënë makinë në vendin e përshtatshëm parkimi. Pasi një lojtar të arrijë vendin e saj parkimi, the current stage is completed. Have fun! Lojtar 1: WASD to drive. Lojtar 2: Arrow keys to drive.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.