Vazhdoj

Vazhdoj

Ju jeni vetëm një katror, por ju nuk janë të dobëta. Ju mund të kërcejnë vetëm, por edhe të ngjiten në muret e. Kuptimi juaj i jetës paraqet asgjë dhe ende, e tërë kjo botë është bërë vetëm për ju. Mendoni për diçka të mirë, diçka për të mbajtur ju argëtuan ndërsa spikes dhe kurthe kanë tendencë për të vrarë ty… Shkoni përpara katrore dhe Carry On jetesës!
Lojtar 1: Up Arrow kryesore të hidhen, Lojtar 2: W kyç të hidhen.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.