Bugs Got Guns

Bugs Got Guns

Mbrojtur mollë tuaj në të gjitha shpenzimet. Mos lejoni poshtë besimin e mbretëreshës tuaj! Mblidhni ups pushtet dhe të bëjë më të mirë tuaj për të vrarë të gjithë armiqtë, i cili përpiqet për të vjedhur të çmuar tuaj. Zjarri armët tuaja dhe të "Rroftë Mbretëresha!’ Luaj në 2 Mënyra e lojës lojtar dhe për të mbrojtur mollë së bashku me një mik.
Kontrollet: Player1 : Në,Një,S,D çelësat + H key to shootrn Player2 : Keyselësat me shigjeta + L key to shoot

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.