Bubble Pop

Bubble Pop

Kuqe bukuroshe, e gjelbër, portokalli dhe madje edhe flluska transparente janë zhvendosur rreth platformave, fluturues përmes fantazmat dhe anxietly pritur për një hero të guximshëm për të ardhur dhe të pop ata të gjithë. Mirë se vini në Bubble Pop, një lojë flash i shokuar për fëmijët ku ju dhe shoku juaj do të mund të luajnë një 2 lojtarët lojë e popping balona, duke shmangur fantazmat dhe duke kërcyer rreth! To simplify your job, occasionally there will be explosive bombs that will eliminate all ghosts on screen, or red hearts that will refill your lost health. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë, Lojtar 2: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. M për të heshtur të shëndoshë dhe Esc për të lënë të lojës tanishme.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.