Bombardues përleshen

Bombardues përleshen

Shtrëngoj veten sulmuesit dhe të marrë të gatshme për të shkaktuar një shpërthim masiv në Bomber përplasen turneun! Featuring deri në katër sulmuesit të ndryshme në të njëjtën kohë, ku vetëm 2 prej tyre mund të jetë njerëzore operohet, ky version flash sjell përsëri fun klasik të luajnë lojë Bomberman. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe H të vendosur bomba. Lojtar 2: Arrow keys to move and L to place bombs.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.