Blocked Out

Blocked Out

Qëllimi në këtë lojë Block Out është për të outsmart dhe bind kundërshtarin tuaj duke bërë atë ose të saj të bllokuar tërësisht nga të ekranit lojës. Featuring shumë pengesave rrugore, arka pushable, lasers vdekjeprurës dhe spikes super të mprehta, kjo lojë running do të japë më të mirë të saj për të ndaluar dy konkurrentët për të arritur në vijën e finishit, or to block their figures out of the game screen. Have fun! Player Blue: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë, Player Red: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.