Gods tullumbace

Gods tullumbace

Kur qielli është i bezdisshëm dhe njerëzimi vepron kinda silly, perënditë Minotaur çlodhur pak duke luajtur e tyre të preferuar 2 Lojtari tullumbace Goditja lojë. Këtu vjen zotat Balloon, konkurrentët hyjnore të cilat i përdorin fuqitë e brutale për smacking balona dhe duke pretenduar pikë. Për të bërë këtë lojë një buton më interesante, mënjanë thirrjen balona me shkëlqim, the Gods can sometimes bring up a trap for the opponent, a heavy bomb that will blast anyone who dares to touch it. Play against the CPU or challenge your friend in a 2 player balloon popping tournament! Lojtar 1: A to smack the balloon, Lojtar 2: Down Arrow key to smack the balloon. M to mute sound, P to pause the game and Esc to quit to main menu.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.