Luftën ajrore 3D Classic

Luftën ajrore 3D ClassicDashuria klasike janë lojëra të luftës? Dashuria lojra 3D shtënat? E pra luftën ajrore 3D Classic kombinon dy. Të marrë në qiell në këtë stil klasik luftuar qen sim. Mund të merrni poshtë njësitë e armikut dhe pretendojnë qiellin për veten tuaj? Mundohuni të mundë vet rezultatin tuaj dhe shikoni saktësisht se sa avionët ju mund të bëni në këtë simulim luftëtar aeroplan. Fly me miun tuaj ose touch-pad. Nga ana e majtë: Një. Kthejeni drejta: D. Qitje: Left butonin e miut.

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.