3D Nxënës Makeover

3D Nxënës Makeover

Nxënës Makeover është një argëtim lojë 3D modës. Jo vetëm që ju të merrni për të marr rroba që ai vesh, por ju gjithashtu mund të vënë animacione dhe prejardhje. Cili grup i organizuar do të përshtaten çdo vend më i mirë? E pra ju mund të përpiquni të gjithë ata në çdo mjedis dhe të shikoni se cilat një duket e mirë për ju. After all you’re the fashion designer in this game. Mouse to control.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.