Muaj: Mund 2014

Çifti Ninja Panda

Mund të ju mundi këtë kurs trajnimi dhe të bëhet një të plotë panda drejta ninja qoftë në 1 lojtar ose në një 2 Mënyra lojtar me gruan tuaj panda? Addictive, fun lojë platformë ku të gjithë mund të gëzojnë të vërtetë! Pick preferuar mënyrën tuaj të lojës dhe të fillojnë duke ndaj marrjen e ëndrrave tuaja. Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të… Lexo më shumë →

Ultimate Vs Battle

Një Addictive një buton dhe rastësor miqësore, lojë multiplayer që të gjithë mund të gëzojnë të demonstruar aftësitë e tyre fluturues dhe taktikat konkurruese. Në këtë 2 lojtarët lojë qëllimi juaj është që të bind kundërshtarin tuaj ose në mode online multiplayer ose një 2 Mënyra lojtar në tastierë të njëjtë. Fat i mirë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Çifti Ninja Panda

Mund të ju mundi këtë kurs trajnimi dhe të bëhet një të plotë panda drejta ninja qoftë në 1 lojtar ose në një 2 Mënyra lojtar me gruan tuaj panda? Addictive, fun lojë platformë ku të gjithë mund të gëzojnë të vërtetë! Pick preferuar mënyrën tuaj të lojës dhe të fillojnë duke ndaj marrjen e ëndrrave tuaja. Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të… Lexo më shumë →

Digital përleshen Arena

Ndërkohë në të ardhmen, thellë në hapësirë, Përplasja Arena Digital është krijuar me shpresa për të mbledhur dhe të sfidojë rekreativë më të aftë anije kozmike atje. Merrni kontrollin e revole tuaj të thjeshtë dhe të fillojnë të fjalë për fjalë duke shkatërruar kundërshtarin tuaj. Pretendojnë powerups për të përmirësuar armë tuaj dhe për të shkuar të shpejtë për të shmangur plumbave të gjitha hyrje. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur. Lojtar… Lexo më shumë →

Mighty Kulla

Këtu vjen i fundit kullë ngjitje sfidë për të gjithë tifozët e 2 lojëra lojtar! Challenge mikut tuaj më të mirë në një në një kërcim platformë, mur rrëshqitje dhe turne kullë ngjitje. Zotëruar aftësitë tuaja hedhur dhe ngjitje të mirë fat në Kullën Mighty! Lojtar 1: Arrow çelësat për të lëvizur dhe hidhen. Lojtar 2: WASD për të lëvizur dhe kërcejnë. Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →

Java e parë Love

Kjo thirrje pixelated për dashuri kërkon çdo dashuruar, shpirtrat dhe zemrat romantike butë atje! Get ready to dive into puzzling adventure of finding Love, sustaining its magical feeling, enchanting the romantic aura and living in clouds for as long as you can! With option to be played in 1 player mode where your mutlitasking skill will be tested, ose… Lexo më shumë →

Clone Shameless 2

Pick heronj dhe të shkatërrojë botën e përfytyruar në këtë madhe 2 lojtar 8 bit klon paturpshëm. Gameplay çmendur. Graphics lëmuar oldschool. Mizëri e armiqve dhe ton e shpërblimet. Upgrade heronj tuaj. Ju do të duhet vetëm miun tuaj dhe tastierës për të luajtur këtë lojë. Kontrollet: Mouse për të lëvizur lojtar 1 hero. WASD ose Shigjeta për të kontrolluar lojtar 2 hero. Hapësirë ​​për të aktivizuar… Lexo më shumë →

Bërë orë Parking

Le të prezantuar një të ri 2 lojtarë të lojës, kur është fjala për ngarje makina dhe parkimin e tyre mbi vendin e duhur. Featuring 12 super dashuroj, Misionet futuristic dhe mjaft sfiduese parkimi, Objektivi i këtij 2 lojtarët lojë parkimi është që të përzënë makinë në vendin e përshtatshëm parkimi. Pasi një lojtar të arrijë vendin e saj parkimi, faza e tanishme është… Lexo më shumë →

Snake Fight Arena

Për të gjithë ata që me të vërtetë gëzuar duke luajtur si gjarpërinjtë dhe të hahet të gjitha llojet e frutave, mirë, kjo 2 lojtarët lojë është përmirësuar super dhe stil version i që të gjithë! Mirë se vini në Snake Fight Arena lojë! Pick mënyrën tuaj duke luajtur dhe duke filluar të hahet armiqtë tuaj, devouring fruta të tërë, mbledhur powerups dhe të kesh shumë të mbijetuar fun! Lojtar 1: WASD për të… Lexo më shumë →

Firefox dhe Icefox

Frymëzuar kryesisht nga të ftohtë e lojrave seri të njohur si FireBoy dhe WaterGirl, këtu vjen një xhirim epike që është paraqitur si Firefox dhe Icefox! Në këtë të ri 2 lojtarët aventurë lojë, puna juaj është që të udhëzojë dhelprat magjike përmes një udhëtim të mbushur me rreziqe, karo, pengesa, pushers, butonat dhe shumë më tepër! Luaj vetëm dhe të sfiduar aftësitë tuaja multitasking, ose… Lexo më shumë →

8-bit Dash

Kokë mbrapa në kohë kur 8-bit 2 lojëra lojtar ishin të thotë të jetë kënaqësi dhe e bëri për të krijuar regjistrime. Grab colorful Dash tuaj 8-bit dhe rrëshqitje në rrugën tuaj nëpërmjet këtë aventurë retro-themed dhe pixelated të mbledhur diamante, kryevepre pemë dhe hedhur mbi gropa! Me aftësinë për të konkurruar në 2 lojtarë mode ose për të luajtur në lojë lojtar të vetëm, kjo… Lexo më shumë →

Tank Wars Arena

Shtrëngoj veten shoferët të rezervuar dhe të bëhen gati për të udhëtuar prapa në kohë në epokën shtënat e lojrave klasike tankeve!! Face kundër vetëm armiqve tuaj, ose telefononi mikut tuaj më të mirë për të gëzojnë duke luajtur 2 Mënyra lojtarët lojë, marr nivelin e dëshiruar të vështirë, të marrë brenda tanket ushtarake dhe nxitojnë drejt fitores! Në këtë lojë të re të shtënat mund të ketë… Lexo më shumë →

Dash Super

Ne jemi të kënaqur që të ju paraqesim Dash Super, i ri 2 lojtarët lojë ku diamant tuaj të mbledhur aftësitë do të testohen. Hidhen nga platforma në platformë, si ju të mbledhë diamante dhe për të shmangur bomba në rënie. Çdoherë kur një yll i artë shfaqet në ekran, menjëherë të përpiqen për të mbledhur në mënyrë që ju mund të marrë një bonus super që ose do të ju rrethojnë në… Lexo më shumë →

Peshku dhe shkatërrojë

Shih se si të shpejtë reflekset tuaja janë duke u përpjekur për të mbijetuar në këtë peshk surreal hahet lojë unik! Explore its mysterious wonders as long as you can, but be cautions not go get trapped and killed by them. To have the strength to go further eat the sulky fishes. As they are attracted by your light and use their bones as… Lexo më shumë →

Boss Final

Jepet me vetëm një jetojnë dhe të aftë për të shoqërohet me revole shokët tuaj, kjo 2 lojtarë të shtënat lojë ju vë në sfidën fundit të mishit dhe të përpiqen për të mposhtur shefi i fundit! Ia plas në këtë lojë veprim fast-paced, ku forca e gravitetit është aleati juaj më i afërt, dhe qëllimi juaj i vetëm është që të shkatërrojë shefi i fundit. Gjuaj… Lexo më shumë →

Arratisjes Ultimate

Bota si ne dikur e dimë se si të qetë dhe të sigurt, tani është copëtuar në gërmadha, shpërthime dhe kaos! You must posses great running skills, so you could try to make your Ultimate Escape out of this chaotic mess! Featuring 2 Mënyra lojtarët lojë, lots of floating coins that are awaiting to be picked, polished and pixel enchanted graphics,… Lexo më shumë →

Bombardues përleshen

Shtrëngoj veten sulmuesit dhe të marrë të gatshme për të shkaktuar një shpërthim masiv në Bomber përplasen turneun! Featuring deri në katër sulmuesit të ndryshme në të njëjtën kohë, ku vetëm 2 prej tyre mund të jetë njerëzore operohet, ky version flash sjell përsëri fun klasik të luajnë lojë Bomberman. Have fun! Lojtar 1: WASD për të lëvizur dhe H të vendosur bomba. Lojtar 2: Shigjetë… Lexo më shumë →

Cats Galaktik

Të ballafaquar nga shkatërrimi total dhe zhdukjen e, the cat race decided to send its four best cat spaceshooters in 2 players battle against the most evil hamster around! Flying deep into space where milk bottles will save your life and flying fuel is also used by the shooting lasers, you must upgrade your spaceship and purchase better weapons before meeting… Lexo më shumë →

Monopoly Paraja Wars

Përshëndetje atje kapitalistëve të rinj, a jeni gati për të luajtur 2 lojtarët lojë që do të dyfishohet ose trefishohet pasuri tuaj tashmë të mëdha? E pra në këtë rast, mirëpritur të Monopoly Paraja Wars lojë! Grab çantë tuaj të biznesit, rrokulliset zare dhe të konkurrojnë kundër biznesmen profesional në monedhë mbledhjen valë! Kundërshtari juaj mund të jetë lojtar i aftë CPU ose shoku më i mirë,… Lexo më shumë →

Vala Lucha

A jeni gati për të vënë aftësitë tuaja ikin e përmbytjeve në provë përfundimtare? Pastaj Vala Lucha është më sfiduese 2 players game that will strive to drawn you! Prepare yourself for never ending running adventure for highscore where climbing on walls will slow you down, collecting shiny coins will boost your score and running on platforms will extend your… Lexo më shumë →

Bubble Slasher

Bubbles acid-mbushur bouncy janë pushtimin botën qytetarët e huaj me një sy. Grab your harpoons and stand against these brainless enemies as their annoying bounces are not only unbearable, but also dangerous if they come in touch with alien forms of life, which is you. Just like in the 2 players retro game known as Pang, your job is to shoot down the… Lexo më shumë →

Runner Bird

Feel the wind blowing on your face as you tame down colorful birds and match them in groups of 4 same colored ones. Become the ultimate Bird Runner as you endlessly run over the horizon, carefully jump to reach and touch even the highest birds, patiently glide thru air as you collect the floating coins and having fun while playing… Lexo më shumë →

Rage nadia

Feel the wrath of Nadia as she uses bloodust rage to fed up her soul and make her fast-paced journey to be deadly and chaotic! The key rule for lasting as long as possible, is to keep the rage bar to the max and you can do that by collecting floating red hearts, slashing your way thru ugly monsters and… Lexo më shumë →

Ulet Rainbow

Feel fuqinë e dashurisë si ju mbledhur zemrat ylber të cilat do të rritur shpejtësinë deri në max! Call your best friend and both together enjoy competing in collecting Rainbow Drops, avoiding solid clusters or bombs while creating your own running path! Wrapped in cute music for kids, styled in never-out of fashion pixelated graphics, challenged with competitive… Lexo më shumë →

Lux Ultimate

Shoqëruar me shpatë të pastër të energjisë dhe të sfiduar nga miku juaj më i mirë, në këtë 2 players game you guide your Lux runner as you slash thru overgrown poisonous plants, instantly shift between lanes trying to avoid all incoming fireballs or solid structures, while satisfying your insatiable hunger for power giving gems and shiny diamonds! Have fun running around and good… Lexo më shumë →

Run me to

Shkoj në mes të ekranit ku një ndjenjat magjike ftohtë, formë si mbi-sized filxhan akullore, pret pushtuesi trimi! A mund të merret me konkurrencën si ju merrni akullore dhe Run Me It, ikin të gjithë që përpiqet për të kërkuar atë. Featuring katër faza të ndryshme në të cilat ju mund të luajë si amator, kontrabandist i përparuar apo pro, lart… Lexo më shumë →

Super Gunners

Grab armë tuaj dhe ia plas në këtë lojë veprim fast-paced, ku ju do të xhiruar droids dhe tanket vetëm për të pastruar rrugën drejt famë dhe lavdi. A keni atë që duhet të jetë një nga 2 Gunners Darka? Ju duhet të përpiqen për të gjetur se! Good luck eliminuar qindra e armiqve, mbledhjen bandë e monedhave lundrues… Lexo më shumë →

Mine Hero

Jeni Mine Hero? Apo ju jeni vetëm një hero i rastësishëm që preferon për të hedhur në mina? Ky xhirim i zbukuruar i Bubble Bobble lojë popullore, është mbi të gjitha të shtënat disa flluska me ngjyra të ndezura që lehtë mund të kapur minierat e rrezikshme për disa sekonda, fituar të pasur shans të hidhen në dhe ndez ato pa humbur jetën tuaj. Mundohuni të mbledhur zemrat shëndetësore… Lexo më shumë →

Run Run Ram

Ram delet ka nevojë për ndihmën tuaj running kështu që ai mund të shkojë në drejtim të arritjes dhe përmbushjes së cyberlove të jetës së tij! It all started few days ago, when Ram surfed on Sheepbook and run across his furry soulmate. Now, Ram is designed to run across seven sees and on top of seven mountains, jump over deadly spikes and endless pits, mbledh… Lexo më shumë →

Bubble Pop

Kuqe bukuroshe, e gjelbër, portokalli dhe madje edhe flluska transparente janë zhvendosur rreth platformave, fluturues përmes fantazmat dhe anxietly pritur për një hero të guximshëm për të ardhur dhe të pop ata të gjithë. Mirë se vini në Bubble Pop, një lojë flash i shokuar për fëmijët ku ju dhe shoku juaj do të mund të luajnë një 2 lojtarët lojë e popping balona, duke shmangur fantazmat dhe duke kërcyer rreth! Për të lehtësuar tuaj… Lexo më shumë →