kategori: Tjetër

Tjetër

Go Chicken Go

The chickens escaped from their hideous farm and the last obstacle between them and an everlasting life of freedom is a mere highway. Test your cold blood and truck dodging skills. 25 chickens put their lives in your trustworthy hands. Go Chicken Go! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Puzzle Fever

Puzzle Fever: Brand-re Puzzle lojë me hexagons ngjyra!Një lojë e thjeshtë por e mistershme ka mbërritur në shumë ngjyra! Drag blloqe për të lëvizur, plotësoni në fusha e lojës, merr monedha & pikë! Puzzle Fever ka nivele për çdo lloj player dhe çdo nivel të aftësive! Gëzojnë nivele unike në vështirësi të nivelit të shumta nga Basic për të zotëruar!Nëse ju nuk mund të zgjidhin një nivel,… Lexo më shumë →

2020 Blocks

2020 Blocks! është një mister gjallë dhe argëtim bllok lojë që do të vërtetë të merrni ju i tëri! Qëllimi është që të shkojë rreshtave dhe kolonave të blloqeve multi-colored në multi-formë arena. Fitim në lojë të holla për të parë blloqe të shpërthejnë me bllokut tuaj bombe pushtet deri ose të zhbllokuar modalitetin bombë nga tortues deri rezultatin tuaj të lartë! Përgatitja për disa shpërthime! Çdo ditë vjen… Lexo më shumë →

Pak Farm Clicker

Mirë se vini në pak Farm Clicker – shumë problematike lojë pafund bujqësi!Është pushime verore! Susan dhe miqtë e saj vendosin të largohen nga qyteti dhe për të vizituar gjysh Susan në farm.Help tij fëmijët për të kultivuar fushat, rritet grurë dhe për të rritur pulat, pastaj klikoni në komplote për të mbledhur earnings.Use tuaj të holla për të shtuar gjithnjë e më shumë bimë… Lexo më shumë →

Hexa Fever 2

Hexa Fever 2 është këtu! Më në fund më Addictive puzzle strategjike ndjesi kthimit – dhe kjo e bën këtë me një zhurmë!Qindra nivele që arrijnë nga mjaft të lehtë gjatë gjithë rrugës për jashtëzakonisht e vështirë të japë me kënaqësi ngacmim trurit dhe argëtim për ditë! Shifrat Vendi ndërtuar nga blloqe gjashtëkëndor në fushë, Kështu ara është e mbushur plotësisht. bëj… Lexo më shumë →

Aquablitz

A ju keni shumë biskota dhe jeni bërë me bizhuteritë? Fantastike lojë aventurë match3 Aquablitz është këtu për të marrë ju nën sipërfaqen e oqeanit në vend! Në katërqind nivelet sfiduese ju ndeshje pelte peshku, midhjet, breshka dhe krijesa të tjera të detit. Sa më shumë krijesa të keni arritur të shkojë me çdo lëvizje ekstra frigorifer… Lexo më shumë →

Temple Jewels

Mirë se vini në tempullin Jewels – fast paced ndeshje-3 Sfida! Në tempullin Jewels nivele mund të përbëhet nga trekëndësh, pllaka katrore ose gjashtëkëndor. Një sasi e caktuar e këtij pllakave është me ngjyrë. kombinoj 3 ose më shumë bizhuteritë të të njëjtit lloj në çdo pllaka ngjyrë deri sa të gjithë e pllakave u pastruar. Sigurohuni që të jetë i shpejtë! Ora është vazhdimisht kalon poshtë… Lexo më shumë →

karamele: Shqip dhe Slide

'Candy: Shqip dhe Slide "është mister i ri monstruoze për argëtim të shpejtë!Ju duhet të drag candies ngjyra të madhësive të ndryshme në mënyrë që ata të krijojnë rreshta të plotë dhe të zhduken. Ju nuk mund të grumbulloj më shumë se nëntë rreshta. Që candies reja shfaqen pas çdo ana e tij, ju do të duhet një aftësi të mirë përputhen dhe foresight.Luckily, Ky përbindësh miqësore është këtu për t'ju ndihmuar!Më shumë… Lexo më shumë →

Gnomes babëzitur

Dy vëllezër babëzitur GNOME – Na dhe Zus janë duke luajtur ngjan gnomit lojë të veçantë. Ata janë të dy shumë të pasur, në mënyrë që ata përdorin rubies dhe diamante si putrave. Që vëllai do të fitojë? Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

X O Tic Tac Toe

The tictactoe online game would be a nice supplement for their time spending. Those two started a keen competition in tictactoe online game on the beach. The 3×3 and 5×5 grids were traced on the beach sand. There are two complexity modes in tictactoe online: easy and hard. Who will win? Put X?s or O?s to find out in tictactoeLexo më shumë →

Word Up

In Word Up you form words by tapping the letters. Form long words and earn combo points. Each level requires a certain number of cleared rows/columns. Buy special items in the shop to improve your performance. Tap special item to collect and tap letter to place item. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mini Putt Garden

It’s a mini-putt adventure in two parts encompassing 18 levels across 2 themed coursesMorning Garden and Water Park!Each course gradually introduces new game-play features and puzzlesfrom navigating water logged lily pads to avoiding getting stuck in the mud! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Juicy Dash

In Juicy Dash Bejeweled you must swap pieces of fruit. Match at least 3 of a kind to remove them. Combinations of 4 ose 5 pieces give you a juicy dash bonus. Swap the bonus with a piece of fruit to activate it. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mahjong Mania

The ancient Chinese game in your pocket. Clear the boards full of beautiful tiles, piled in thoughtful pyramids. Hone your skills, strategy and calculations to win all available cups in all game modes. Can you hadle it? It’s time for Mahjong Mania! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mafia Billiard Tricks

Mafia Billiard Tricks is a billiard arcade game in which you can play the challenging game of billiards. You are not only playing for fun though however; you opponents are part of the infamous mafia. You must earn their respect by beating each crew member at the game of billiards Παίξτε παιχνίδια τώρα. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Princess In Pretty Cure Style

Disney princess Elsa,Moana and Rapunzel visited Japan and they got to know about the popular pretty cure style over there. So, They want to wear those style of outfits today. Are you ready to dress-up adorable princess for the pretty cure style. what are you waiting for? Let’s start now. Have a great Fun! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni… Lexo më shumë →

Sochi Toilets : Backstage

You too you can go to the Olympic in Russia… in the “cleaning the toilets” category! Between the well-trained athletes and their many spectators, there is a huge risk that the pipes get clogged if you don’t take these matters into your own hands… just don’t forget to put gloves on. Moreover, the architects have had the superb idea ofLexo më shumë →

Genius Memory

Are you a genius? Are you ready to challenge your memory?We are very happy to introduce the best memory game to train your brain while having fun!Train your memory with the best memory game: Genius Memory. Cards are laid out in a grid, face down. You must flip two cards. If the two cards are the same, the two cardsLexo më shumë →

Kitty Mission Accident ER

You have a new patient in the emergency room! Be Kitty’s doctor and treat her wounds carefully by using fun tools. Get rid of bacteria with the laser gun, give her vitamins, water and prepare Kitty for her vaccine. Thanks to your doctor skills she will be feeling better in no time. Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα… Lexo më shumë →

Bubble Shooter World Cup

Get your fingertips ready for the upcoming world cup! Bubble Shooter World Cup hooks you for hours combining the well known addictive bubble shooter gameplay with a real World Cup feeling! Match proper countryballs like the polandball or germanyball with two of the same kind to cause a chain reaction! The more footballs you manage to score with one shot,… Lexo më shumë →

Color Element

Color Element is that type of addictive arcade game that players either love or hateor both! Tap or click the screen carefully to let the tiny orb jump and pass an endless number of obstacles and color-changing power-ups. Make sure that the color of the obstacle always matches the color of the orb. If you touch the wrongLexo më shumë →

TenTrix

TenTrix is easy to play and a pleasurable game for all ages! Simply drag blloqe dhe të mbushen të gjitha rrjetet ngjyrë. Pasi ju filloni, ju patjetër do të jetë i tëri: kjo lojë 3D-style ju pret! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →