kategori: Arcade

Arcade

Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Njerëzit e lojërave të dragoit të qytetit kanë harruar super fuqitë tuaja të lojërave të sulmit të qytetit dragua për të cilët keni qenë i famshëm. Ejani dhe të fillojë një sulm të ashpër të lojërave të qytetit fluturues dragon sulm për të vërtetuar autoritetin e kaluar të lojërave të qytetit tuaj të fuqishme dragua lojëra. Përdorni tastat WASD ose shigjeta për të lëvizur klikimin e miut majtas të dragoit –… Lexo më shumë →

Shark LA

LA Shark është një lojë argëtuese aventureske Addictive.There është një peshkaqen në LA. Sharku është shumë i uritur dhe gjuan njerëzit. Keyselësat me shigjeta – Lëvizni Hapësirën e peshkaqenit – Peshkaqeni shkon në nënujore Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

StackBall.io

Sillni topin në fund dhe fitoni ndeshjen në këtë lojë Helix shumë të varur. Features: • Gameplay Addictive • Smash, gameplay përplasem dhe kërcej Përdorni prekjen e miut për të luajtur Luaj lojëra tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Pa pagesë Ball

Pa pagesë Ball është një ende shumë problematike lojë e thjeshtë Unblock mister që do të ju mbajë tëri në ekran për një kohë të gjatë. Në këtë lojë fantastike e trurit ngacmues qëllimi juaj është që të krijojë një rrugë për topin për të arritur qëllimin duke rrëshqitur blloqe. Për të mbajtur ju argëtuan për muaj të lirë Ball përmban jo më pak se… Lexo më shumë →

Forest Match

Forest Match është një ndeshje e gjallë dhe argëtim 3 lojë për të rinj dhe të vjetër njësoj. Hartimin e saj të bukur grafik dhe mendje atmosferike dhe të mbetet në mendje shpejt do të nxjerrë ju në magjinë e saj. Fitoni pikë duke kombinuar të njëjtin lloj të frutave, bimore dhe objekte të tjera të pyllit. Kombinoje të paktën tre objekte identike për të mbledhur ato, ose të lidhë një… Lexo më shumë →

arratisjes Snake

Një gjarpër është i mbyllur në një dhomë, me ushqime dhe monedha. Ajo duhet të hani ushqime të mbajtur të mbijetuar, por është gjithashtu bëhet më e madhe, çdo herë ajo hëngri ushqimin e saj. Kjo mund të jetë një çështje e madhe, sepse gjarpër vështirë se do të lëvizë rreth. Ndihmë gjarpër të marrë ushqimin e saj dhe ikin nga dhoma! Gëzojnë arratisjes Snake. Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →

Snake 3310 HTML5

Snake 3310 HTML5 është një haraç për Snake origjinale për Nokia 3310. A ju kujtohet të gjitha orët tretur në Nokia tuaj 3310 luajtur atë? Tani ju mund të luajë përsëri në lojë klasike Snake në HTML5! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Bubble Shooter HD

Kanë një kohë të madhe duke luajtur Bubble Shooter HD, versioni krejt të re HTML5 i Booble Shooter! Kjo Shooter lojë Bubble është shumë intuitiv dhe i lehtë për të mësuar. Kjo është një përzierje mes “Tetris”, “Connect Four” dhe “Puzzle Bubble”, thats të ndoshta arsyeja pse ajo është aq e lehtë për të marrë në lojë. Have fun! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Flappy Eros

Përplasnin krahët pak e Erosit dhe të përpiqen për të shpëtuar St. Dita e Shën Valentinit! Mbledhur zemrat dhe pajisje të ndryshme për të mbrojtur veten gjatë udhëtimit! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Flappy WOW

Flappy WOW është një version qesharake i lojës klasike Flappy. Lojtar i cili është në kontroll të një domosdoshmëri Meme dredhi të gjitha shtyllat për të fituar rezultatin më të mirë. Gjithashtu, në varësi të rezultatin lojtar merr, ai do të marrë trofe të ndryshme. Të fillojnë të luajnë tani dhe për të fituar rezultatet më të mira në renditjen globale! Luaj lojra tani.… Lexo më shumë →

Alienanza

Put your memory and reflexes to a test in Alienanza, the fun mind-bending space game! How long can you keep track of crazy aliens from outer space? Uh-oh, time is running out and the pace is picking up really fast! Boast your score to friends and challenge them to do better! Dëgjo tani. Εδώ θα βρείτε τα καλύτερα OnlineLexo më shumë →

TimberMan

Timberman is an oldschool arcade style casual game. Become a Timberman, chop wood and avoid the branches. Sounds like an easy task? It’s easy to play but hard to master..Take your axe as every lumberjack does and chop the tree as fast as you can! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

FizColor

Join FizColor! Tap the correct color bar on the screen to reply the color resquest as fast as possible within a second. Minimalist graphics and challenging gameplay design. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

KubeX

Kubex is a brain train game where you have to identify the odd coloured square amongst others in a grid. You have a minute to get as many as you can, and it is easy to get stumped now and again. Enjoy KubeX Παίξτε παιχνίδια τώρα. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Pie Attack

Oh jo! Super villains keqe tortë pushtuan qytetin! Policia është i pafuqishëm – vetëm forca speciale Pie Attack mund të ndaluar të liq! Gjithashtu, ka disa zonjat e vjetra në strofull (asnjë ide se çfarë lloj gjëra të këqija të liq bërë të zonjat e vjetra). ju lutem don?t hedhin byrek me ta, si dhe. ndryshe – ajo?s… Lexo më shumë →

Rush Cinderella-së

Lojë të bazuar në përrallë zanash klasik që çdo djalë dhe vajzë e di – historia e Hirushes!Vajzë e vogël ka nevojë për të pastruar enët para se ajo do të jetë në gjendje për të shkuar në topin dhe për të përmbushur Princi Nurshëm there.Move-së Hirushja majtë apo të djathtë të shpejtë dhe të gëzojnë Hirushja Rush! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

FlapCat Christmas

Tani gjërat kanë bërë më të vështirë për FlapCat. Në këtë version të veçantë e Krishtlindjeve të hit FlapCat, FlapCat Christmas sjell një vështirësi të ri, janë dy renë që udhëzues FlapCat. Loja ka dizajn të ri dhe karakteristika Krishtlindje. Provoni Xmas FlapCat! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Crazy Pizza

Mirë se vini në Pizza Crazy! Drejtuar tuaja Italias piceri!Në këtë lojë Arcade ju duhet për të shitur sa më shumë si ju mund të pizzas – para çdo pica do vrapoi jashtë ekranit. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

fshesë

Fshesë është një pixel Addictive gara në një highway.Beat Wilde pafund rezultatin tuaj më të mirë duke përdorur super tuaj të shpejtë reflexes.Pixeled dhe Minimal Arcade lojë: thjeshtë për të luajtur, e pamundur për të fituar!Nis gara tani. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Skater Dude

Grab bordit tuaj dhe rrëshqitje drejt greminës Tap majtë ose të djathtë të ekranit për të pengesave të shmangur dhe oficerëve të çmendur të sigurisë! skateboard tuaj të shkojnë më të shpejtë dhe më të shpejtë, kështu që më shumë ju të luajnë më e vështirë ajo merr! Luaj Skater Dude. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Pigeon Bomber

Jack bombardues pëllumb është frikë nga njerëzit. Frikë çon në zemërim. Zemërimi çon në urrejtje. Urrejtjes çon në poo. Jack është duke fluturuar mbi qytet dhe qëllimi i tij është që të poo në të gjithë dhe çdo gjë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Zombie Invasion

Zombie Invasion është një lojë e mahnitshme e mbijetesës. Mbijetojnë zombies luzmë aq kohë sa ju mund të shmangur ato të kalojnë urën. Çdo mumje që shpëton ju dëmton energjinë tuaj. Kini kujdes të mos për të goditur mbijetesat arratisur, në këtë mënyrë ju?do të merrni energji shtesë. Mposhtur ata të gjithë! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →