Author: admin

Udhëtim Fox

Ndihmoni dhelprën e vogël për të kaluar nëpër të gjitha nivelet sfiduese të enigmës. Drag objekte në fushë për të krijuar një shteg dhe për të arritur të gjitha gems e kësaj aventurë qesharake! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Go Chicken Go

The chickens escaped from their hideous farm and the last obstacle between them and an everlasting life of freedom is a mere highway. Test your cold blood and truck dodging skills. 25 chickens put their lives in your trustworthy hands. Go Chicken Go! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Gemcrafter

Bashkohuni me Jim Kraftwerk në udhëtimin e tij dhe përgatituni për disa përputhje tre-të një lloji, krijime gurësh të çmuar dhe veprim i gjuetisë së thesarit. A keni atë që duhet për tu bërë një Gemcrafter i vërtetë? Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Flappy FootChinko

Flappy FootChinko is a highly addictive hyper casual soccer game. It has 2 game modes, in the story mode you can win 7 international tournaments. The endless mode will challenge your sync skills. Tap to impulse the ball, beat your rivals, dodge all obstacles and score epic goals. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Diggy

Diggy është kthyer! Gërmoni të gjithë rrugën drejt qendrës së Hënës. Mblidhni thesar dhe azhurnoni pajisjet tuaja minerare për t'ju ndihmuar gjatë rrugës. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Cricket Hero

Are you ready to test your reaction times? In Cricket Hero you’ll face the thrills and ecstasy of being a cricket player. Besides regular cricket balls, they may throw at you some other stuff too. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Beach Bowling 3D

Beach Bowling 3D is a game where you can test your bowling skills on summer beach in gorgeous 3D. Defeat opponents in hundreds of levels. Or just play with your friends on one device. Just throw the ball and get a score. Shumë lehtë për tu filluar, but hard to master. Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Mjeshtër basketbolli 2

Luajnë përmes 40 Nivele sfiduese dhe përpiquni të zgjidhni enigmat e bazuara në fizikë. Do të duhet të shmangni pengesat e forta, players, goditeni nëpër gotë dhe dru dhe kuptojeni se si ta vendosni topin nëpër foltore! Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!! Lexo më shumë →

Puzzle Fever

Puzzle Fever: Brand-re Puzzle lojë me hexagons ngjyra!Një lojë e thjeshtë por e mistershme ka mbërritur në shumë ngjyra! Drag blloqe për të lëvizur, plotësoni në fusha e lojës, merr monedha & pikë! Puzzle Fever ka nivele për çdo lloj player dhe çdo nivel të aftësive! Gëzojnë nivele unike në vështirësi të nivelit të shumta nga Basic për të zotëruar!Nëse ju nuk mund të zgjidhin një nivel,… Lexo më shumë →

Shkarko Classic Mahjong Connect

Shkarko Classic Mahjong Connect është një lojë inovative mister që merr klasik gameplay stilit Mahjongg në nivelin e ardhshëm. Si me Mahjongg, Qëllimi i lojës është që të hequr të gjitha argumentet nga bordi duke lidh dy pllaka përputhen. Lidhjet mund të bëhet ose në linjat e drejtë ose me deri në dy radhë. Nëse keni arritur të pastruar… Lexo më shumë →

Butterfly Kyodai

Butterfly Kyodai është një lojë interesante mister që nuk ka vetëm funksion të mrekullueshme, graphics Dreamy por edhe sfidat të menduarit tuaj dhe perceptimin tuaj. Qëllimi i lojës është që të hequr të gjitha argumentet nga bordi duke lidh dy pllaka përputhen. Lidhjet mund të bëhet ose në linjat e drejtë ose me deri në dy radhë. Nëse keni arritur të pastruar… Lexo më shumë →

Më të mirë Classic Solitaire

Shkarko Classic Solitaire sjell popullore lojë Klondike version të lojës së kartës diamant në pëllëmbë të dorës tuaj. Qëllimi i lojës është për të zgjidhur të gjitha kartat në katër shtyllave. Ju duhet të filloni themel çdo grumbull me një ACE dhe duhet të ndërtohet në ngjitje qëllim nga aces deri në mbretër. Një kartë –… Lexo më shumë →

Pa pagesë Ball

Pa pagesë Ball është një ende shumë problematike lojë e thjeshtë Unblock mister që do të ju mbajë tëri në ekran për një kohë të gjatë. Në këtë lojë fantastike e trurit ngacmues qëllimi juaj është që të krijojë një rrugë për topin për të arritur qëllimin duke rrëshqitur blloqe. Për të mbajtur ju argëtuan për muaj të lirë Ball përmban jo më pak se… Lexo më shumë →

4 Pix Word Quiz

Çdo mister fjalë në 4 Pix Word Quiz përmban katër fotografi që kanë diçka të përbashkët. Objektivi i kësaj lojë e thjeshtë dhe shumë Addictive është për të gjetur funksion fotografitë kanë të përbashkët dhe do ta shkruaj poshtë atë për të kaluar në mister tjetër. Duke fituar një nivel ju do të fitojë monedha. Këto monedha mund të përdoret për të… Lexo më shumë →

2020 Blocks

2020 Blocks! është një mister gjallë dhe argëtim bllok lojë që do të vërtetë të merrni ju i tëri! Qëllimi është që të shkojë rreshtave dhe kolonave të blloqeve multi-colored në multi-formë arena. Fitim në lojë të holla për të parë blloqe të shpërthejnë me bllokut tuaj bombe pushtet deri ose të zhbllokuar modalitetin bombë nga tortues deri rezultatin tuaj të lartë! Përgatitja për disa shpërthime! Çdo ditë vjen… Lexo më shumë →

Pak Farm Clicker

Mirë se vini në pak Farm Clicker – shumë problematike lojë pafund bujqësi!Është pushime verore! Susan dhe miqtë e saj vendosin të largohen nga qyteti dhe për të vizituar gjysh Susan në farm.Help tij fëmijët për të kultivuar fushat, rritet grurë dhe për të rritur pulat, pastaj klikoni në komplote për të mbledhur earnings.Use tuaj të holla për të shtuar gjithnjë e më shumë bimë… Lexo më shumë →

Hexa Fever 2

Hexa Fever 2 është këtu! Më në fund më Addictive puzzle strategjike ndjesi kthimit – dhe kjo e bën këtë me një zhurmë!Qindra nivele që arrijnë nga mjaft të lehtë gjatë gjithë rrugës për jashtëzakonisht e vështirë të japë me kënaqësi ngacmim trurit dhe argëtim për ditë! Shifrat Vendi ndërtuar nga blloqe gjashtëkëndor në fushë, Kështu ara është e mbushur plotësisht. bëj… Lexo më shumë →

Aquablitz

A ju keni shumë biskota dhe jeni bërë me bizhuteritë? Fantastike lojë aventurë match3 Aquablitz është këtu për të marrë ju nën sipërfaqen e oqeanit në vend! Në katërqind nivelet sfiduese ju ndeshje pelte peshku, midhjet, breshka dhe krijesa të tjera të detit. Sa më shumë krijesa të keni arritur të shkojë me çdo lëvizje ekstra frigorifer… Lexo më shumë →

Nail Salon – Marie Girl Games

Ndihmuar Marie drejtuar sallon e saj gozhdë në këtë lojë zbavitëse makeover! Marie Nail Salon është një nga lojërat më të mira Makeover dhe përmban Marie. Ndiqni udhëzimet në lojë kështu që klienti Marie mund të merrni manikyr të mirë ndonjëherë. Heqja e manikyrin e vjetër gozhdë, prerë dhe zvogëlimin thonjtë pastaj aplikuar locion dore janë të gjitha pjesë e kësaj emocionuese dhe edukative… Lexo më shumë →

Designer Shoe – Marie Girl Games

Me Designer Shoe Marie ju tani mund të jetojnë ëndrrën tuaj për të hartuar dhe për të krijuar këpucët tuaja. Akademia Marie ju ndihmon nëpërmjet procesit të projektimit me elemente ftohtë të paracaktuara dhe në asnjë kohë ju do të jetë dizajnimin jo vetëm këpucë, por deklarata e vërtetë e modës. Pasi ju jeni të kënaqur me krijimin tuaj ju lehtë mund të marrë një screenshot dhe për të dërguar për… Lexo më shumë →