Ju vozit unë qëlloj

Ju vozit unë qëlloj

Lojë e drejtimit të veprimit post-apokaliptik. Mark dhe Katie shkojnë për një ngulitje romantike në rrugët plot me zombie dhe makina vetë-drejtuese që janë jashtë kontrollit. 15 nivelet po i presin, a mund ta bëjnë? On desktop use arrow or WASD keys to steer left right accelerate and break On mobile use on-screen buttons

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.