Kaloni ngjyrat

Kaloni ngjyrat

Takoni topin dhe ndiqni modelin e ngjyrave në secilën pengesë për ta kaluar atë! Kini kujdes që të mos kaloni nëpër ngjyrën e gabuar, ose do të duhet të filloni përsëri.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.