Superstari i penalltisë

Superstari i penalltisë

Ju jeni portieri që fillon karrierën e tij nga e para: përdorni up-up për të marrë më të mirë dhe të përpiqeni të kapni topin. Fito të gjitha kupat dhe bëhu kampion i të gjitha ligave!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.