Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Shkatërruesi i qytetit përbindësh dragoit

Njerëzit e lojërave të dragoit të qytetit kanë harruar super fuqitë tuaja të lojërave të sulmit të qytetit dragua për të cilët keni qenë i famshëm. Ejani dhe të fillojë një sulm të ashpër të lojërave të qytetit fluturues dragon sulm për të vërtetuar autoritetin e kaluar të lojërave të qytetit tuaj të fuqishme dragua lojëra. Përdorni tastat WASD ose shigjeta për të lëvizur klikimin e miut majtas të dragoit – fire

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.