Shark LA

Shark LA

LA Shark është një lojë argëtuese aventureske Addictive.There është një peshkaqen në LA. Sharku është shumë i uritur dhe gjuan njerëzit. Keyselësat me shigjeta – Lëvizni Hapësirën e peshkaqenit – Shark goes in underwater

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.