Mrekullueshëm Ape Joe

Mrekullueshëm Ape Joe

Ndihmoni majmunin e kërcyer të mbledhë të gjitha bananet dhe të shkojë në dalje në këtë lojë të bukur platforme. Jetë sa më shpejtë të jetë e mundur për të marrë sa më shumë tre yje në nivel.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.