Udhëtim Fox

Udhëtim Fox

Ndihmoni dhelprën e vogël për të kaluar nëpër të gjitha nivelet sfiduese të enigmës. Drag objekte në fushë për të krijuar një shteg dhe për të arritur të gjitha gems e kësaj aventurë qesharake!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.