Beteja Snap Dot

Beteja Snap Dot

trokitje e lehtë, mbajeni dhe qëlloni në kutinë e pikës. Mblidhni yje dhe zhbllokoni pika të reja. Luaj me ose pa miqtë e tu në të njëjtën pajisje. Luaj më shumë, Gjuaj më shumë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.