Volejboll plazhi

Volejboll plazhi

Kur është shumë e nxehtë, të gjithë shkojmë në plazh. Ne mund të bëjmë diell në plazh dhe të argëtohemi. Për të mos shkuar në plazh pa luajtur volejboll plazhi. Ne i ftojmë ata që duan të luajnë volejboll në Volejboll në Beach! Ejani dhe na tregoni aftësitë tuaja në volejboll. Xhironi të shtënat më të mira dhe përpiquni të fitoni ndeshjen. Vol Player vs. Beach Volleyball un CPU tek option in single-person version; With ay Player vs Player ”option, you can play with your friend in two-person version. This game can also be played on mobile. Have fun playing Beach Volleyball for free! Game Controls Player 1 WASD Player 2 ARROW KEYS Touch for mobile

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.