Mjeshtër basketbolli 2

Mjeshtër basketbolli 2

Luajnë përmes 40 Nivele sfiduese dhe përpiquni të zgjidhni enigmat e bazuara në fizikë. Do të duhet të shmangni pengesat e forta, players, goditeni nëpër gotë dhe dru dhe kuptojeni se si ta vendosni topin nëpër foltore!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.