Zippy Boxes

Zippy Boxes

Çfarë është brenda kutive Zippy? Ndihmë Piggy çelësi-portieri i lirë miqtë e tij mbyllur brenda! Prekni dhe udhëzues kutitë me ngjyrë për çelësat e tyre përputhen. Zgjidhja e çdo mister bën Piggy lumtur!Nëse jeni të mbërthyer në një nivel, ju gjithmonë mund të shkoni përsëri një hap. Boxes mund të lëvizin kuti të tjera. Shigjeta në fushën e lojës të ndryshojë drejtimin e një kuti.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.