Sweet Monsters

Sweet Monsters

Sweet Monsters është një Endless lojë 2D Parkour. Lojtaret do të duhet të përdorin aftësitë e tyre për të shmangur pengesat dhe hanë karamele,ju nuk keni për të kandiduar si sa është e mundur, por hanë më shumë aq më mirë (të gjitha nëse është e mundur), duke krijuar një numër më të lartë të combos do të merrni shpërblimin më të lartë. Me vështirësi në rritje, there will be more varied and complex barriers to wait for players to pass through.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.