Sir Bottomtight

Sir Bottomtight

Thellë në gënjeshtrat më të thella që jeton në xhungël një qytet i lashtë i arit. Brave zotëri Bottomtight dëshiron për të kërkuar të gjithë këtë thesar të mrekullueshëm! Drejtuar nëpër xhungël, hidhen mbi gropa pafund dhe për të luftuar me të çmendur, kanibalët liga.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.