Simon Memory

Simon Memory

Simon Memory është një klon i lojës famshme Simon. Qëllimi juaj është për të mësuar përmendësh rend ngjyra dhe ta përsërisë atë.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.