Shopping Mall Makeover

Shopping Mall Makeover

Shopping Mall Makeover është hyrja e fundit në botën e lojëra Makeover. shoku më i mirë, marie, u punësuar për të redesign plotësisht mall të vjetër në qytetin tuaj. Por shikoni në këtë rrëmujë! Marie dëshpërimisht ka nevojë për ndihmë dhe ju, si shoqen e saj më të mirë, janë atje për të ndihmuar e saj! Ajo ka nevojë për ndihmë me pastrimin, repairs and redesign of the shoe and clothing store, and the perfumery and cafeteria also need some rework. Get rid of the rubbish, cobwebs, and use your toolbox to make everything new and pretty again! Then choose the right furniture to make all the shops as inviting as possible. If you don’t like the resultdon’t worry, you can always come back to any room and change the decor and get a better score! Play Shopping Mall Makeover now for free and show all your friends your design skills!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.