Designer Shoe – Marie Girl Games

Designer Shoe - Marie's Girl Games

Me Designer Shoe Marie ju tani mund të jetojnë ëndrrën tuaj për të hartuar dhe për të krijuar këpucët tuaja. Akademia Marie ju ndihmon nëpërmjet procesit të projektimit me elemente ftohtë të paracaktuara dhe në asnjë kohë ju do të jetë dizajnimin jo vetëm këpucë, por deklarata e vërtetë e modës. Once you are happy with your creation you can easily take a screenshot and send to your friends to inspire them or to get your well-earned compliments.Making your first steps into the fashion world has never been easier! Now live your dream and play Marie’s Shoe Designer now for free! Show the world that you have the style and taste to keep up with the world’s best designers!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.