Pixeroids

Pixeroids

Udhëzues anije kozmike tuaj , goditur dhe shkatërruar asteroids pa u përplasur me ta ! SHOOT ! Kjo është Pixeroids.

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.