Pie Attack

Pie Attack

Oh jo! Super villains keqe tortë pushtuan qytetin! Policia është i pafuqishëm – vetëm forca speciale Pie Attack mund të ndaluar të liq! Gjithashtu, ka disa zonjat e vjetra në strofull (asnjë ide se çfarë lloj gjëra të këqija të liq bërë të zonjat e vjetra). ju lutem don?t hedhin byrek me ta, si dhe. ndryshe – ajo?s Pie Attack time!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Posto navigacion

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.