Nail Salon – Marie Girl Games

Nail Salon - Marie's Girl Games

Ndihmuar Marie drejtuar sallon e saj gozhdë në këtë lojë zbavitëse makeover! Marie Nail Salon është një nga lojërat më të mira Makeover dhe përmban Marie. Ndiqni udhëzimet në lojë kështu që klienti Marie mund të merrni manikyr të mirë ndonjëherë. Heqja e manikyrin e vjetër gozhdë, clipping and trimming the nails then applying hand lotion are all part of this exciting and educational game. With this preparation in place, you can now create your own nail design and choose from a wide range of different colors, patterns and even apply beautiful accessories like diamonds to the nails. Create as many designs as you want and show your friends your wonderful sense of style! Play Marie’s Nail Salon now for free and experience one of the best makeover games!

Dëgjo tani. Këtu do të gjeni lojra të mirë Online!!!

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.